Azerbaycan Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe Nesibova Rektörümüzü Ziyaret Etti

Kategori : Genel, Ziyaretler - Etiketler : - Tarih : 26 Nisan 2017

Üniversitemizde eğitim gören Azerbaycanlı öğrencilerle ilgili olarak bir dizi faaliyetlerde bulunmak için Rize’ye gelen Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe NESİBOVA Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı makamında ziyaret etti.

Görüşmede, dost ve kardeş ülke Azerbaycan’dan gelen birçok öğrenciye ev sahipliği yapmanın memnuniyetini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Üniversitemizde eğitim gören öğrencilerin sorunlarını yerinde öğrenerek eğitimlerinin daha sorunsuz ve verimli şekilde sürdürülmesinin sağlanmasına katkı sunmak için Rize’de bulunduğunu ifade eden Doç. Dr. Necibe NESİBOVA, Azerbaycanlı öğrencilere kucak açarak sahiplenen Üniversitemize, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN nezdinde teşekkür etti.

Ziyaret,  Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe NESİBOVA’nın karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi.

Rektörümüzü ziyaretlerinin ardından Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe NESİBOVA, Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Cep Salonu’ndaki toplantıda, Üniversitemizde eğitim gören Azerbaycanlı öğrencilerin sorunlarını dinledi.