Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Toplantısı İstanbul’da Yapıldı

Kategori : Toplantı - Etiketler : - Tarih : 05 Haziran 2017

Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu toplantısı TBMM Başkanımız İsmail KAHRAMAN’ın başkanlığında İstanbul’da yapıldı.

Beykoz Mecidiye Kasrı’nda düzenlenen iftar organizasyonunda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu bir araya geldi. İftar programının ardından toplantı gerçekleştirildi.

İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıya, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri KASIRGA, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Rize Belediye Balkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat SÜTLÜOĞLU, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR ile Vakfın Genel Sekreteri Harun MERTOĞLU ve üye iş adamları katıldı.

Toplantıda, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Üniversitemizin mevcut durumu, yapımı hızla devam etmekte olan Güneysu Adacami lojmanları, yapılması planlanan Sahil Dolgu Alanı (Batı Park) Projesi ve Üniversitemizin hedefleri hakkında bilgi verdi.Ayrıca, Üniversitemizin büyümesi ve daha da gelişmesi amacı ile sürdürülen çalışmalar ve kurumun alt yapısının güçlendirilmesi noktasında yapılması planlanan projeler de ele alındı.