Üniversitemiz Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Kategori : Etkinlikler, Genel - Etiketler : - Tarih : 16 Haziran 2017

İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle birlik ve beraberlik duygularının daha da pekiştirilmesi amacıyla Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından iftar yemeği organizasyonu düzenlendi.

Yakamoz Restoranttaki programa; Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Osman KÖSE, Rize Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Bayram KANTIK, Rize Vali Yardımcısı Abdullah ŞEN, Çaykur Genel Müdürü İmdat SÜTLÜOĞLU, Rize İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı Albay Semih COŞKUN, RTSO Başkanı Şaban Aziz KARAMEHMETOĞLU ve üniversitemizin yöneticileri ile tüm akademik ve idari personelimiz katıldı.

Katılımın yoğun olduğu iftar yemeği organizasyonunda İlahiyat Fakültemiz Öğretim Görevlisi İmran ÇELİK tarafından yemek duası edildi.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, katılanların Ramazanlarını kutlayarak başladığı konuşmasında Ramazan ayının müslümanlar arasında yardımlaşma ve dayanışma duygularını artırdığını, bu vesileyle kendilerinin de her yıl geleneksel olarak akademik ve idari personel için iftar programı düzenlediklerini, birlik, beraberlik ve kaynaşmayı artırmak amacıyla geleneksel olarak düzenledikleri iftar programına katılan herkese teşekkür ettiklerini, üniversitemizde yaşanan huzur ortamının devam ederek daha da güçlenmesini temenni ettiklerini belirtti. Rektörümüz, ayrıca, tüm personelin Kadir Gecesini kutladı ve Ramazan ayının başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemi ve insanlık için barış ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.