Üniversitemizde Müdür Atamaları

Kategori : Atamalar, Genel - Etiketler : - Tarih : 19 Haziran 2017

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından üç yıllık görev süreleri sona eren Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Alaattin KIZILTAN, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Kerim SERBEST ve Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Rıza SANDALCILAR’ın yerlerine yeni müdür atamaları yapıldı.

Bu anlamda, Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğüne, Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Önder DİLEK; Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet YANIK ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne de Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih İSLAMOĞLU atandı.

Üç yıl boyunca müdürlük görevlerini başarıyla sürdürmüş ve Üniversitemizin gelişmesi için gayret göstermiş olan öğretim üyelerimize teşekkür ediyor, müdür olarak yeni atanan öğretim üyelerimizi de tebrik ediyor ve görevlerinde üstün başarılar diliyoruz.

Basın-Yayın, Enformasyon ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü