Rektörümüz Üniversitemizin Şirket Personeli İle İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Kategori : Etkinlikler, Genel - Etiketler : - Tarih : 23 Haziran 2017

Rahmetin, bereketin ve hoşgörünün timsali olan mübarek Ramazan ayı münasebetiyle, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından, Üniversitemize emekleriyle katkı sağlayan şirket personeli için iftar yemeği organizasyonu düzenlendi.

Üniversitemiz Sosyal Tesisindeki programa; başta Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN olmak üzere Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Emre ÇAĞLAK, üniversitemizin idari amirleri ve şirket personelimiz katıldı.

Katılımın yoğun olduğu iftar yemeği organizasyonunda İlahiyat Fakültemiz Öğretim Görevlisi İbrahim EROL Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi.

Organizasyonda bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, dayanışma ve paylaşma kültürünün en güzel örneği olan iftar sofralarının birlik ve beraberlik duygularını güçlendirdiğini belirterek iftar programına katılan herkese teşekkür etti. Öğrencileri, akademik kadrosu, idari ve şirket personeli ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin büyük bir aile olduğunun altını çizen Rektörümüz, bundan önce olduğu gibi Üniversitemizin gelişmesi ve daha da büyümesi için herkesin üzerine düşen görevi samimiyetle yerine getirmesi gerektiğini söyledi. Rektörümüz, ayrıca, tüm personelin geçmiş Kadir Gecesi ve yaklaşan Ramazan Bayramını kutlayarak içerisinde bulunduğumuz bu ayın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam âlemi ve insanlık için barış ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.