Üniversitemizde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Kategori : Kutlama - Etiketler : - Tarih : 28 Haziran 2017

Ramazan Bayramı dolayısıyla Üniversitemizde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Sosyal Tesiste düzenlenen programda Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İstiklâl Yaşar VURAL ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER törene katılanları kapıda karşılayarak bayramlarını kutladı.

Fakülte dekanları, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Av. Harun MERTOĞLU, Üniversitemizin akademik ve idari personelinin katıldığı törende Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR birer konuşma yaptılar. Üniversitemiz bünyesinde çalışan tüm personelin aileleri ve sevdikleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulunan Rektörümüz, bu güzel atmosferin ülkemizdeki birlik ve beraberlik duygularını pekiştireceğine inancının tam olduğunu söyledi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR ise geçmişte olduğu gibi Geliştirme Vakfı olarak Üniversitemizin büyümesi ve daha da gelişmesi, kurumun fiziki imkânlarının üst seviyelere çıkarılması noktasında katkılarının artarak devam edeceğini belirtti. BAYRAKTAR konuşmasını herkesin sağlık ve huzur içerisinde bir bayram geçirmesini dileyerek tamamladı.