Rektörümüz TBMM Başkanı’nı Ziyaret Etti

Kategori : Ziyaretler - Etiketler : - Tarih : 17 Temmuz 2017

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Ankara’daki temasları çerçevesinde Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN’ı makamında ziyaret etti.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Vekili – Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman MOLLAİBRAHİMOĞLU’nun da katıldığı görüşmede, Üniversitemizin mevcut durumu ve devam eden çalışmalar hakkında kapsamlı bilgiler veren Rektörümüz, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin gelişerek daha da büyümesi noktasında verdiği destekler ve sağlamış olduğu önemli katkılardan dolayı TBMM Başkanı ve Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Başkanı olan Sayın İsmail KAHRAMAN’a teşekkür etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanı İsmail KAHRAMAN, toplumların kalkınmasının ancak eğitimle mümkün olacağını, milli ve manevi değerlerine bağlı bir neslin yetişmesinde Üniversitelere önemli görevler düştüğünü, Ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında eğitim yuvalarının büyük bir sorumluluk taşıdığını ifade ederek Üniversitemizin üstlenmiş olduğu bu görevi layıkıyla yerine getirmesinden dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi.