Gençlik ve Spor Bakanı Rektörümüzü Ziyaret Etti

Kategori : Ziyaretler - Etiketler : - Tarih : 28 Temmuz 2017

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın BAK, beraberinde Rize Milletvekilleri Hasan KARAL ve Hikmet AYAR, Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal SEKÜCÜ ve AK Parti Rize İl Başkanı Muhammet AVCI Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı makamında ziyaret etti.

Görüşmede Rektörümüz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kısa bir süre önce yeni oluşturulan Bakanlar Kurulu’nda Gençlik ve Spor Bakanı olarak göreve getirilen Rize Milletvekili Dr. Osman Aşkın BAK’ı tebrik etti. Rektörümüz, Dr. Osman Aşkın BAK’ın sahip olduğu bilgi ve tecrübesiyle Türk sporuna sağlayacağı katkıyı dile getirerek görevinde başarılar diledi.

Kendilerini makamında ağırlayan Rektörümüze teşekkür eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın BAK, ülkesini ve milletini seven, bilgi sahibi, donanımlı gençlerin yetişmesinde önemli görev üstlenen üniversitelerle birlikte çalışarak, sağlam temelleri olan başarılı bir gençliğin oluşturulmasına vurgu yaptı.

Görüşmenin ardından, Üniversitemiz anı defterini imzalayan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın BAK’a günün anısına, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından hediye takdim edildi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL ile Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER’in de bulunduğu görüşme, Rektörlük binası önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.