Rektörümüz ve Beraberindeki Heyet Turizm Fakültemiz Yeni Binasında İncelemelerde Bulundu

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 04 Ağustos 2017

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN beraberinde Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ ve Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ ile Ardeşen Turizm Fakültemizin yeni tamamlanan binasında incelemelerde bulundu.

Ardeşen Turizm Fakültesi binası, konferans salonu ve yemekhanede incelemelerde bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve beraberindeki heyet daha sonra fakülte binasının çevresini gezdiler.

Yeni eğitim öğretim dönemine hazır olan fakülte binamız hakkında bilgi veren Rektörümüz, “İki bloktan oluşan ve toplam 12.000 metrekare inşaat alanına sahip olan Turizm Fakültemiz binasında 14 derslik, 4 amfi, 2 bilgisayar laboratuvarı, farklı etkinlikler için 6 öğrenci atölyesi, 500 kişilik konferans salonu, kütüphane, 20 akademisyen odası ve idari bölüm bulunuyor.” dedi.

Rektörümüz, ayrıca Fakülte binası içerisinde Fındıklı ve Pazar ilçelerinde bulunan fakülte ve yüksekokullarımıza da hitap edecek yemekhanenin yer aldığını ifade etti.

Üniversitemizin her geçen gün gelişerek büyüdüğünü belirten Rektörümüz, “ Biz Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak yalnızca merkez kampüsümüzle sınırlı kalmayıp ilçelerimizde yer alan eğitim binalarımızla da ilimizin geleceğine ve eğitim öğretim kalitesinin artmasına katkı sunmaya devam ediyoruz.” diyerek konuşmasını tamamladı.