Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Güneysu’da Yapıldı

Kategori : Toplantı - Etiketler : - Tarih : 21 Ağustos 2017

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet toplantısı, Üniversitemiz Geliştirme Vakfı tarafından akademik ve idari personelimiz için Güneysu ilçesi Adacami mevkiinde yapımı devam eden lojman inşaatında gerçekleştirildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR başkanlığındaki toplantıya, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri-Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Fahri KASIRGA, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Necmettin Bilal ERDOĞAN, Av. Harun MERTOĞLU ve Hamdi SAFİ katıldı.

Lojman inşaatının mevcut durumu, sorunları, yapılması gerekenler gibi konuların ele alındığı toplantının ardından heyet, Üniversitemiz akademik ve idari personelinin mesleklerini ve yaşamlarını rahatlıkla sürdürebilmeleri için Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı tarafından yaptırılan lojman inşaat alanında incelemelerde bulundu.