Şampiyon Takımdan Üniversitemize Ziyaret

Kategori : Genel, spor, Ziyaretler - Etiketler : - Tarih : 08 Eylül 2016

İstanbul Üsküdar Çamlıca Spor Salonunda 4 Eylül Pazar günü oynanan Hentbol Bayanlar Süper Kupa maçında kupanın sahibi olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü yönetici ve sporcuları Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı ziyaret etti.

Kupanın sahibi olan Ardeşen Gençlikspor‘u Üniversitemiz Senato Salonu’nda kabul ederek, Süper Kupa’yı kazanan sporcu ve yöneticileri teker teker tebrik eden Rektörümüze öncelikle kendilerini ağırladıkları için teşekkürlerini sunan Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin bu güne kadar Ardeşen GSK’ya çok önemli destekler verdiğini, aynı desteğin bundan sonra da devam etmesini istedikleri, Üniversite’nin özellikle salon ve personel konusunda verdiği katkılardan dolayı müteşekkir olduklarını ifade etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Ardeşen GSK’nın Ardeşen’in  ve Rize’nin önemli bir değeri olduğunu, şehrimizin tanıtımında önemli olduğunu, hem ligde, hem de Süper Kupa maçında gösterdikleri başarı dolayısıyla çok memnun olduğunu, bu başarıda emeği olan malzemecisinden kulüp başkanına kadar kulübün tüm elemanlarını tebrik ettiğini, Üniversite olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ardeşen GSK’ya destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Ardeşen GSK As Başkanı Ali Biberoğlu, Teknik Direktör Ali İhsan Tekin ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Özyanık’ın aralarında bulunduğu ziyaret günün anısına çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.