Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuzda Devir Teslim Töreni

Kategori : Atamalar - Etiketler : - Tarih : 08 Mart 2017

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu müdürlük görevini yürüten Doç. Dr. Levent TÜMKAYA’nın kendi isteğiyle görevini bırakması dolayısıyla Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu müdürlüğü görevine Öğr. Gör. Bahar KEFELİ ÇOL atandı.

Devir teslim töreninde bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, günün anlam ve önemini ifade ederek tüm bayan personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Üniversitemiz akademisyenlerinin eğitim öğretim kalitesine katkıda bulunmak için daha da özverili çalışmaları gerektiğini belirten Rektörümüz, görev süresi boyunca Üniversitemiz yönetimi ile sürdürmüş olduğu uyumlu çalışmalar dolayısıyla Doç. Dr. Levent TÜMKAYA’ya teşekkür etti. Rektörümüz, Öğr. Gör. Bahar KEFELİ ÇOL’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL ve Prof. Dr. Ali BİLGİN ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yöneticilerinin katıldığı tören sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla Doç. Dr. Levent TÜMKAYA’ya teşekkür plaketi verdi.