Rektörümüz Artvin Çoruh Üniversitesinin 10. Yıl Kutlama Programına Katıldı

Kategori : Genel, Toplantı - Etiketler : - Tarih : 24 Nisan 2017

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Artvin Çoruh Üniversitesinin 10. Yıl Kutlama Programına katıldı.

Etkinlikler kapsamında Akademik Yükselme, Teşvik ve Ödül Töreni gerçekleştirildi. Üniversitenin Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen törene; Artvin Valisi Ömer DOĞANAY, Kamu Başdenetçisi Şeref MALKOÇ, Artvin Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Sedat ÇELİK, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin TİLKİ, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL,  Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Artvin İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet SELVİ, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan DİLBEROĞLU, Ali Nihat Gökyiğit Vakfını temsilen Mehmet Ali BAYRAK, İl protokolü, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Yapılan açılış konuşmalarının ardından akademik yükselme ve yayın teşvik ödülleri merasimine geçildi. Profesör, doçent ve yardımcı doçent unvanını kazanan öğretim üyelerine akademik giysileri Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve diğer protokol üyeleri tarafından giydirildi. Programda ayrıca 2016 yılında gerçekleştirdikleri bilimsel yayınlarla derece alan ve teşvik almaya hak kazanan öğretim elemanlarına plaketleri ve teşekkür belgeleri protokol üyelerince verildi.

Akademik Yükselme, Ödül ve Teşvik Töreni Artvin Belediyesi Minikler Halk Oyunları Ekibinin halk oyunları gösterileri ile sona erdi.